Agregaty i Urządzenia Malarskie - O nas - PHU Romal

Autoryzowany dystrybutor agregatów oraz urządzeń malarskich firmy KREMLIN. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skład części zamiennych.

Agregaty malarskie

Przy malowaniu ścian efekt w dużej mierze zależy od zastosowanej techniki i wykorzystywanych narzędzi. Nowoczesne agregaty malarskie pozwalają na bardzo szybkie i dokładne pokrycie ścian farbą. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne agregaty malarskie, dzięki którym remont stanie się przyjemnością. Zachęcamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w tym dziale.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup agregatu malarskiego? Wiele osób zastanawia się, co jest lepszym rozwiązaniem: malowanie ścian tradycyjnymi metodami czy inwestycja w zakup profesjonalnego agregatu malarskiego. W sklepach możemy znaleźć szeroki wybór akcesoriów malarskich, takich jak pędzle i wałki. Są one bardzo tanie i dostępne w różnych wariantach, dlatego też chętnie znajdują nabywców. Malowanie przy pomocy wałka jest jednak pracochłonne i wiąże się z wieloma niedogodnościami, a efekty nie zawsze bywają zadowalające.
 

W sytuacji, gdy jedynie zamierzają Państwo pokryć farbą niewielki kawałek ściany przy oknie, tradycyjne metody powinny wystarczyć. Jeżeli jednak planowany jest większy remont, o wiele lepszym rozwiązaniem będą profesjonalne urządzenia malarskie: pistolety natryskowe i agregaty malarskie. Gdy korzystamy z wałka bardzo często kłopotem może być brudzenie wszystkiego dookoła farbą czy niedokładne krycie ścian. Zastosowanie agregatu malarskiego pozwala bardzo skutecznie wyeliminować te problemy. 

Agregaty malarskie dla profesjonalistów i amatorów

Agregaty malarskie to urządzenia idealne dla osób, którym zależy na szybkości i precyzji podczas malowania dużych powierzchni. Ponadto warto pamiętać o tym, że choć zakup agregatu oznacza jednorazowy większy wydatek, urządzenie posłuży nam przez lata. W sytuacji, gdy świadczą Państwo usługi malowania ścian  czy usługi zawodowo, zakup odpowiedniego sprzętu jest podstawą i świadczy o profesjonalizmie firmy. Zakup agregatu malarskiego może być doskonałym pomysłem, by poszerzyć ofertę i zdobyć dodatkowe zlecenia. W ofercie naszego sklepu dostępne są urządzenia w różnych przedziałach cenowych i stopniu trudności obsługi, dlatego też z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. 

 

Urządzenia malarskie dostępne w ofercie sklepu Romal - rodzaje

Pistolety natryskowe - pistolety do farby skracają czas wykonywania prac malarskich. W tradycyjnych pistoletach do malowania natryskowego pojemnik do farby umiejscowiony został od spodu urządzenia, mogą Państwo zdecydować się jednak również na takie, gdzie jest on dołączony osobno. Pistolety są proste w użyciu, choć przyda się trochę wprawy w ich obsłudze. Często wykorzystywane są do malowania nieregularnych lub ażurowych powierzchni. 

Agregaty malarskie

Agregaty malarskie to urządzenia, które wykorzystują pistolety natryskowe, jednak charakteryzują się one o wiele większą przepustowością. Przy pomocy agregatów można w szybkim tempie pokryć farbą nawet bardzo duże ściany. Agregaty malarskie bardzo dobrze sprawdzają się również w przypadku zewnętrznych elewacji. Mogą Państwo zdecydować się na wybór agregatu wykorzystującego technologię ssącą lub grawitacyjną.

Wysoka jakość agregatów w ofercie sklepu Romal

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wyłącznie wysokiej jakości urządzenia pochodzące od sprawdzonych, renomowanych producentów. Wszystkie urządzenia w naszej ofercie wyróżniają się wysokim bezpieczeństwem użytkowania i posiadają niezbędne certyfikaty. W przypadku, gdy nie są Państwo pewni, jakie urządzenie zamówić, prosimy o kontakt. Nasi doradcy chętnie rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości i zasugerują najlepsze rozwiązania.

Romal Dystrybutor Kremlin

Zapraszamy także do zapoznania się z artykułami: