Serwis Kremlin

Serwis Kremlin Jeśli szukają Państwo unikalnego sprzętu lakierniczego Kremlin Rexson, nasza firma to profesjonalny dystrybutor Kremlin, który na pewno sprosta najwyższym oczekiwaniom każdego klienta. Szeroka oferta produktów, które oferujemy, to nie jedyne zalety, którymi możemy się pochwalić. Przede wszystkim potrafimy się dopasować do preferencji zarówno firm jak i klientów indywidualnych.

Co nas wyróżnia na tle innych dystrybutorów Kremlin? Szybka realizacja zamówień i tania przesyłka Komfort klienta jest dla nas priorytetem, jak najszybciej przesyłamy zamówiony produkt za pośrednictwem kuriera DHL lub Poczty Polskiej. Cenimy Państwa cenny czas, dlatego na wszystkie maile odpowiadamy najpóźniej w ciągu doby. Posiadamy infolinię, gdzie odpowiemy na każde, nurtujące pytanie związane z realizacją zamówienia i naszą ofertą.

Płatność dopasowana do Państwa potrzeb Liczymy się z tym, że zakup profesjonalnego sprzętu oferowanego przez Serwis Kremlin Rexson potrafi być jednorazowo sporym obciążeniem finansowym, dlatego uwzględniamy możliwość płatności ratalnej. Wiemy także, że płatność tradycyjnym przelewem jest dość czasochłonna, dlatego w trosce o Państwa komfort, posiadamy możliwość płacenia przez wygodny system PAYU.Dlaczego Serwis Kremlin?

Fachowa dystrybucja sprzętu lakierniczego Kremlin (w tym pistoletów natryskowych) to nasza specjalność. W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • pompy niskociśnieniowe​ ​ przystosowane zarówno do produktów wodorozcieńczalnych jak i rozpuszczalników. Bardzo łatwe w użyciu i konserwacji. Kompaktowa budowa tych urządzeń znacznie ułatwia ich transport.
  • pompy średnio- i wysokociśnieniowe Airmix, których oferta jest szczególnie urozmaicona.Posiadamy sprzęt najnowszej generacji przystosowany do produktów płynnych i półpłynnych o zróżnicowanej lepkości. Oferujemy:

  • uniwersalne, klasyczne pompy do wszystkich typów produktów – także tych o dużej zawartości suchej masy, posiadamy modele idealnie dostosowane do Państwa potrzeb. Wykonane ze stali nierdzewnej, dostosowane do jednego lub dwóch pistoletów. W ofercie posiadamy także modele z silnikiem Turbo, które idealnie sprawdzą się przy masowej produkcji.
  • innowacyjną pompę EOS - szczególny punkt w naszej ofercie. Jej niestandardowa budowa, a zwłaszcza nowoczesny silnik, pozwala na progresywny rozruch powietrza przy niskim ciśnieniu. Przepływ powietrza jest przy tym równomierny(bez efektu pulsowania) przy jednoczesnym niskim zużyciu powietrza. Jest nie tylko bardzo nowoczesny sprzęt – dodatkowym plusem jest bardzo szerokie zastosowanie – dostępny także w wersjach ściennych, dzięki akcesoriom dodatkowym, jak wózki, trójnogi, filtry czy ssak pozwoli idealnie dostosować do Państwa potrzeb.
  • pompy FLOWMAX, które dzięki specyficznej, zaawansowanej budowie gwarantują idealną szczelność. Pływający tłok umożliwia szybkie odwrócenie kierunku pracy, co podniesie jej efektywność.
  • pompy cyrkulacyjne  –​ ​ sprawdzą się zwłaszcza w systemach, gdzie pompa jest zainstalowana w oddalonym pomieszczeniu, bardzo zalecane do aplikacji automatycznych.W ofercie posiadamy także modele FLOWMAX - pistolety:

  • automatyczne niskociśnieniowe
  • średniociśnieniowe i wysokociśnieniowe, dostosowane do technologii Airmix: posiadamy w ofercie zarówno ręczne jak i automatyczne modele
  • pistolety Airless wykonane ze stali szlachetnej – zaawansowana technologia pozwala na znaczne podwyższenie wydajności pracy. Dodatkowym plusem tego produktu jest duży wybór dysz.Z dumą możemy zatem oznajmić, że profesjonalna dystrybucja Kremlin sytuuje nas bardzo wysoko na polskim rynku sprzętu lakierniczego, dzięki tak elastycznej i szerokiej gamie dostępnych produktów!